14 December, 2020

Ons team breidt opnieuw uit!

Vanaf woensdag 23/12 komt osteopaat Sofie Depraetere ons team versterken!

Sofie studeerde in 2013 af als Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie aan de Universiteit Gent. Vervolgens studeerde ze verder aan het Flanders International College of Osteopathy (Antwerpen) waar zij in 2020 afstudeerde als D.O. in osteopathie.

Zij combineerde haar studies osteopathie met een voltijdse zelfstandige betrekking als kinesitherapeut. Hoewel zij zich tijdens haar werk vooral toespitste op het manuele aspect van de behandeling, zag ze meer en meer het belang in van de holistische benadering. Het is voor haar dan ook van essentieel belang dat het lichaam als geheel wordt benaderd.

Als mama van twee kleine kinderen werd haar interesse gewekt in de opleiding osteopathie bij kinderen. Ze verwacht hiermee nog meer inzicht te krijgen in het menselijk lichaam om nog doelgerichter te kunnen werken.

Sofie zal aan aanwezig zijn in de praktijk op woensdag.

Afspraken kunnen online geboekt worden: www.ostejopathie.be of telefonisch: 056/ 72.38.84

Vanwege het ganse team wensen wij haar véél succes.

Jo, Annelies, Pauline, Joffrey en Nathalie.